Úvod » Elektrokolobežky » EWOR X8


        

EWOR X8

Ewor x8

novinka akcia

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 0001
Výrobca: EWOR X8
Určenie: Elektrická kolobežka
Doprava: 8,0 EUR
Ušetríte: 300 EUR (50 %)
bežná cena 599,0 €
naša cena bez DPH : 249,2 €
naša cena s DPH (20 %):
299,0 €

Elektrický skúter EWOR X8 je skutočným hitom a stále si získava popularitu. Vďaka tomuto elektrickému skútru sa môžete rýchlo dostať do práce, do školy alebo na univerzitu - už žiadne dopravné zápchy alebo tlačenice vo verejnej doprave! Ak je to potrebné, môžete ho zložiť a zabaliť do kufra vášho auta alebo nastúpiť na autobus alebo električku. Ľudia oceňujú elektrické skútre aj preto, že sú ekologickými vozidlami - nevypúšťajú výfukové plyny a v dôsledku toho neznečisťujú životné prostredie. Generujú tiež nízke prevádzkové náklady. EWOR X8 vám vďaka neuveriteľne veľkej vzdialenosti, ktorú dokáže prekonať, umožní rýchlo a bezpečne sa pohybovať aj do cieľa ďaleko od vášho domova alebo práce.

.

.

Motor s príkonom 350W poskytuje maximálnu rýchlosť 25 km/h, ktorú je možné ovládať trojstupňovým nastavením rýchlosti (3 stupne). Používatelia tak môžu nielen rozhodovať o svojej cestovnej rýchlosti, ale môžu ju tiež prispôsobiť svojmu veku a schopnostiam, aby sa cítili bezpečne. Rýchlosť, ktorú jazdci dosiahnu, je tiež ovplyvnená ich hmotnosťou, typom povrchu, po ktorom cestujú, teplotou okolia a dokonca aj vetrom.

.

.

Elektrický skúter EWOR X8 je vybavený veľkou batériou s kapacitou 10 Ah, ktorá uľahčuje jazdu až na 40 km. Na túto vzdialenosť, rovnako ako na rýchlosť, má vplyv niekoľko faktorov: zaťaženie vozidla (max. 120 kg), typ povrchu a teplota okolia. Zdvojnásobiť to však možno výmenou batérie za náhradné jednotky, ktoré sú k dispozícii. Batéria je namontovaná v špeciálnom otvore umiestnenom vo vertikálnom tyči riadenia. Jeho výmena je rýchla a ľahká a je možné ju nabíjať buď po namontovaní na skúter, alebo samostatne po vybratí, pretože má samostatnú nabíjaciu zásuvku. Čas potrebný na úplné nabitie batérie je približne 5 hodín.

.

.

10-palcové kolesá nafukovacích trubíc EWOR X8 poskytujú vysokú úroveň jazdného komfortu a uľahčujú pohyb na najrôznejších povrchoch. Široká platforma s protišmykovým povrchom je ďalšou vlastnosťou charakteristickou pre EWOR x8. To umožňuje užívateľovi udržiavať pohodlnú jazdnú pozíciu. Vďaka funkcii absorpcie nárazov je možné s kolobežkou EWOR X8 ľahko jazdiť po chodníkoch a asfalte, ako aj po poľných cestách a nerovných štrkových cestách. 10-palcové kolesá tiež poskytujú dobrý priestor medzi vozidlom a povrchom, čo zaručuje, že problémom nebude ani jazda po obrubníkoch.

.

.

Jazdný komfort ešte zvyšuje tyč riadenia s gumovými rukoväťami, zatiaľ čo ľahký prístup k tlačidlu akcelerátora a brzdovej páke zaručuje istú akceleráciu a bezpečné brzdenie. Jasne čitateľný LCD displej zobrazuje stav nabitia batérie, aktuálnu rýchlosť a jazdný režim, zatiaľ čo zvonček upozorňuje ostatných účastníkov cestnej premávky, že sa blížite. EWOR X8 je vybavený funkciou tempomatu, ktorý sa automaticky zapne, keď sa udržiava konštantná rýchlosť najmenej 6 sekúnd. Vypnete ju stlačením brzdovej páky alebo akceleračného tlačidla.

.

 

.

Inštalácia predných a zadných LED svetiel tiež zvyšuje bezpečnosť jazdy a predlžuje vaše zorné pole. A čo viac, zviditeľňuje používateľa skútrov pre ostatných nadšencov outdoorových aktivít.

.

.

Zadná kotúčová brzda a nožná brzda s predným E-ABS zaisťujú spoľahlivosť v núdzových situáciách a čo najkratšiu = možnú brzdnú dráhu. Po zabrzdení začne zadné svetlo blikať.

.

.

Skladací mechanizmus kolobežky je mimoriadne jednoduchý, takže ju môžete ľahko zložiť a vziať so sebou na autobus, metro alebo električku. Špeciálne navrhnutý zámok zabráni sklopeniu vozidla počas jazdy.

.

.

Špecifikácie: 

Motor: 350 W

Batéria: 36 V 10 Ah

Vymeniteľná batéria

Maximálna rýchlosť: 25 km / h (3 nastaviteľné rýchlosti)

Dojazd: do 40 km (v závislosti od zaťaženia a typu povrchu)

Maximálne zaťaženie: 120 kg

Lezecký svah: 15 stupňov

Funkcia tempomatu

Zadná brzda: kotúčová, blatníková (nožná)

Predná brzda: elektrická brzda E-ABS

10 "trubkové kolesá

Predné a zadné LED svetlo

LCD na indikáciu rýchlosti a úrovne nabitia batérie

Výstražný zvon

Ľahký skladací mechanizmus

Nabíjací prúd: 42 V 2 A

Doba nabíjania: asi 5 hodín

Rozmery: 1088x461x420 / 1176 mm (zložený / rozložený)

Čistá hmotnosť: 15 kg

.

.

.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

 

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

KONTAKTY

JACOBE s.r.o.

Adresa: Novoť 506

PSČ: 029 55 Novoť

Email: info@ewor.eu

Telefón: +421 940 523 253

NTllMGEzY